O nás

Je načase objaviť pravdu o peniazoch. Pridaj sa k nám.

AGAU PETRAM

Spoločnosť, ktorá nič nepredáva.

AGAU PETRAM je výsledok mnohých skúseností a odvážnych rozhodnutí. Prečo odvážnych? Skúsenosti ukázali, že nielen v politike, ale aj v pracovnom živote je väčšina z nás nútená pretvarovať sa, zastávať obmedzenú, prekrútenú, takzvanú „politickú pravdu“ a robiť veci, s ktorými nie sme úplne stotožnení. Jediné východisko z tejto našej dilemy, bolo založenie vlastnej, úplne nezávislej spoločnosti. Čítaj viac.

Je na čase objaviť pravdu o peniazoch. Pridaj sa k nám.

Náš tím

Tím AGAU PETRAM je zložený zo skupiny skúsených manažérov s dlhoročnou praxou v oblastí vedenia ľudí, vzdelávania a rozvoja obchodných organizácií, ale aj vysoko špecializovaných expertov z rôznych oblastí, ktorý sa perfektne doplňujú.

Sme skupina kamarátov a životných partnerov, ktorí si na sto percent dôverujú. Pre firmu dokopy vytvárame symbiózu skúseností s týmito kľúčovými parametrami:

  • História ľudstva, ekonomiky a financií, protože veríme, že len od vedomostí z minulosti sa môžeme odraziť a poučiť. Len keď poznáme naše dejiny, vieme aké kroky sú potrebné v súčasnosti, ako sa pripraviť a ako si vytvoriť vlastnú budúcnosť.
  • Schopnosti vedenia, vzdelávania a rozvíjania spolupracovníkov, protože vzdelaný a schopný člen tímu je základ pre dokonale spokojného klienta, ktorý je pre nás najväčší poklad a nejdôležitejší partner.
  • Perfektné ovládanie informačních technológií a vedomosti o fungovaní sociálnych sietí, pretože je nám jasné, že bez IT a spôsobom priamej komunikácie cez sociálne médiá moderná spoločnosť nemôže fakticky fungovať.
  • Komunikační a redaktorská profesionalita jsou základem pro srozumitelné představení našich služeb naším klientům, partnerům a spolupracovníkům.
  • Perfektná organizácia a poriadok v administratíve je predpokladom pre maximálne obmedzenie chýb a zvýšenie spokojnosti klientov a spolupracovníkov.

Naše skúsenosti

Znalosti o ekonomických a historických súvislostiach 100%
Nezávislosť našej spoločnosti od veľkých korporácií 100%
Vedenie ľudí 90%
Školenie ľudí 90%
Obchod 80%
Marketing 70%

Sme nezávislí, môžeme si dovoliť hovoriť korektne a nie len „politicky korektne“, nebojíme sa ani krutých právd a veríme, že len reálny pohľad na svet môže viesť ku správnym krokom aj vo vadnom systéme. Nikomu nič nenútime. Snažíme sa ľuďom len máličko pootvoriť oči a v prípade záujmu ponúknuť reálne, logické a jednoduché riešenie.

3

ĽUDIA

50

ROKOV SKÚSENOSTÍ

Chceš tie najlepšie novinky zo sveta AGAU?

Odoslaním Vášho emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.

Copyright 2018 AGAU PETRAM. All rights reserved