Kariéra

AGAU PROGRESSUS

Kariéra v AGAU PETRAM je postavená na viac ako päťdesiat ročných skúsenostiach zakladateľov v oblastí vedenia, vzdelávania a budovania obchodných sietí. Pričom podstatný základ filozofie spoločnosti je, že nič nepredávame:

  • Transformácia existujúceho majetku a pravidelné šetrenie do drahých kovov slúži na zachovanie hodnoty majetku
  • AGAU CashBack karta je úplne zadarmo a umožnuje klientom šetriť pri každodenných nákupoch
  • UNION zdravotná poisťovňa dáva k dispozícii – okrem základných zdravotných služieb – pridané hodnoty a služby bez akýchkoľvek mimoriadnych nákladov
  • Sekcia AGAU finance vyložene hľadá spôsob, ako ušetriť a optimalizovať zdroje klienta pri existujúcich finančných službách, ako sú napríklad hypotéky

Okrem sekcie AGAU finance spolupráca s nami nevyžaduje žiadne licencie národnej banky a nevytvára žiadne riziká, ako sú hlavne riziká storien, čo umožňuje spoluprácu aj ľuďom, ktorí si bez veľkej prípravy chcú jednoducho privyrobiť na štúdium, v čase materskej dovolenky alebo na dôchodku. Kde sa vidíte Vy v rámci AGAU PETRAM?

AGAU PROGRESSUS

Ekonomický svet máva s každým z nás – bez ohľadu na to, v ktorom odbore sa vzdelávate. Môžete študovať právo, filozofiu, jazyky, medicínu, politológiu alebo aj ekonómiu alebo čokoľvek iné, prostredie, v ktorom budete žiť, je výsledok ekonomických okolností.

Pritom ekonomika sa nedá vnímať samostatne a nezávisle od iných vplyvov – politických, geostrategických, mediálnych ale aj obyčajne ľudských. Mýtus „slobodnej ekonomiky, ktorá riadi sama seba“ patrí už dávno do oblasti rozprávok a legiend. Dnes vieme, že ekonomika je vo veľkej miere riadená, manipulovaná a podlieha záujmom niekoľkých veľkých hráčov, štátov, korporácií a jednotlivcov.

Jednoduchým dôkazom je nefunkčnosť ekonomických modelov, ktoré sa v minulosti ale aj v súčasnosti vyučujú na (vysokých) školách.

Byť schopný úspešne sa pohybovať v tomto svete, vyžaduje v prvom rade použitie vlastného rozumu a mať otvorené oči.

Študentský program AGAU nie je len príležitosť privyrobiť si popri štúdiu. Je to cesta pre mladých ľudí, ktorí sú ochotní rozšíriť si pohľad na svet, a ktorí sa neboja čeliť pravde a žiť v realite.

V tomto prostredí je veľmi jednoduché zdieľať informácie s ľuďmi, argumentovať a pomáhať im zabezpečiť si majetok pred nepredvídateľnými udalosťami. Pritom si vytvoríte zaujímavý vedľajší príjem, slušný hlavný príjem alebo dokonca naštartujete grandióznu kariéru, a to nie na úkor iných, ale naopak – založenú na jedinečnej podpore mnohých ľudí v kombinácii prenosu užitočných vedomostí a riešení.

Pre študenta je ideálna pozícia v rámci štruktúry AGAU PETRAM pozícia AGAU VENDITORA


AGAU VENDITOR
pracuje vo veľkej miere samostatne, rozdeľuje si čas podľa vlastných možností a potrieb. Pritom je zapojený do tímu inteligentných ľudí, ktorých spája spoločná myšlienka – jedna misia: pomôcť čo najviac ľuďom zabezpečiť seba a svoje rodiny pre prípad ďalších ekonomických kríz a výkyvov. Popri výhodách, ktoré pomáhajú študentovi úspešne zavŕšiť štúdium – solídny  príjem a flexibilné nastavenie času – AGAU VENDITOR využíva tiež perfektný a na svoje potreby nastavený „duálny vzdelávací systém“, ktorý je postavený na centrálnych dvojdňových seminároch v krásnom prostredí a regionálnych praktických Workshopoch.

Kariérna cesta môže pritom viesť aj k profesionálnemu vedeniu celej jednotky a tým pádom k hlavnej činnosti pre AGAU PETRAM. Koncept spoločnosti s možnosťou rastu pre každého je vo svojej forme jedinečný na trhu.
Pri postupe Vás bude sprevádzať unikátny vzdelávací program, ktorý etapovo osvetľuje vedomosti a tajomstvá o dnešnom hospodárskom systéme. Cesta v AGAU PETRAM ale nie je len cesta kariéry – je to cesta ku komunite ľudí, ktorých zjednocuje jedna myšlienka – HOVORIŤ PRAVDU A KONAŤ PODĽA NEJ. Je to cesta k získaniu známostí a priateľstiev s ľuďmi, ktorí „sú na rovnakej vlne“. A to je na nezaplatenie.


AGAU VENDITOR
pritom nič nepredáva
Ponúk pre ľudí je v našej dobe veľa. Ale nie každá ponuka je naozaj výhodná kúpa. Väčšina ponúkaných vecí / služieb nie je užitočná a v ťažkých situáciách, ako môžu byť napríklad ekonomické krízy, nepomôžu v ničom.
To je dôvod, prečo ideme cestou nepredávať nič. AGAU VENDITOR premení tzv. „cenné“ a iné ničím nekryté papiere, nakoniec aj Eurá, do reálnych hodnôt: do drahých kovov a obdaruje klienta s AGAU CashBack-kartou, ktorá mu umožní pri veľkom množstve príležitostí ušetriť a tým pádom budovať ešte viac úspor. S prechodom do UNION zdravotnej poisťovne klient neplatí ani cent navyše, ale naopak: získa zaujímavé podpory a príspevky, ktoré jemu iné zdravotné poisťovne neumožňujú. V prípade vôle a možnosti klienta, investovať aj moderným spôsobom zapojením sa do fenoménu „kryptomena“, tak má aj túto možnosť. Odporúčanie na AGAU MAGISTRA klientovi pomôže optimalizovať svoje finančné portfólio a nechať si nezávisle preskúmať, či neexistuje možnosť ušetriť alebo získať viac služieb za rovnakú cenu, ktorú klient aktuálne platí.


AGAU VENDITOR nepotrebuje žiadne licencie!
Činnosť AGAU VENDITORA je nastavená tak, že jeho príjem je postavený na totálnej slobode od povinností, ktoré sa týkajú licencovania zo strany Národnej banky Slovenska. Táto skutočnosť robí prácu AGAU VENDITORA ideálnou pre začiatok kariéry mladých ľudí, ktorí potrebujú čas na štúdium, riešenie vlastného bývania, rodiny a iné povinnosti. Pritom každý môže pracovať vlastným tempom a v čase, ktorý je pre neho vhodný. Zarábame tým, že iným pomáhame!

Oproti iným formám podnikania, aké je napríklad v oblasti finančníctva, AGAU VENDITOROVI nehrozia žiadne storná. Finančný agent ručí svojou províziou „roky rokúce“ – tri roky a tendencia stúpa. Toto je hrozný stav – hlavne pre tých, ktorí majú hlavný záujem si privyrobiť. Nie je možné totiž s takýmto privyrábaním plánovať, investovať ho, alebo míňať iným spôsobom. Je to proste veľké riziko. V momente, čo by mohla zmluva padnúť, teda byť zo strany klienta stornovaná, provízia sa musí, aspoň čiastočne vracať, a keď nie je vytvorená rezerva, končí účet v mínuse.

AGAU VENDITOR môže s jeho príjmom plánovať aj plne počítať.

Byť AGAU VENDITOROM je navyše ideálne aj pre mamičky, dôchodcov, ale aj pre každého, kto má záujem o slobodnú zárobkovú činnosť, užitočnú pre klientov so skvelým príjmom popri zamestnaní.

Máte záujem pridať sa k nám? Pošli nám teraz tvoj životopis na: info@agaupetram.eu

PRIDAJ SA

Si študent / študentka? Máš záujem pridať sa k nám? Pošli nám teraz tvoj životopis na: info@agaupetram.eu

V 90-tych rokoch sa finančný trh na Slovensku radikálne zmenil – na začiatku 90-tych rokov na území Slovenska nebol prakticky ani jeden profesionálny finančný expert. Všetci sme sa učili. Učili sme sa ako fungujú a nefungujú finančné trhy. Prišli vlny všelijakých obchodných spoločností a systémov zo západných krajín, z ktorých viaceré len hľadali „rýchly zárobok“ z našej krajiny. Desiatky tisícov Slovákov si prešli touto školou. Väčšina z nich si po niekoľkých neúspechoch a sklamaniach zvolila nakoniec inú pracovnú cestu, ale časť aj zostala a vytvorila si veľký okruh spokojných, dlhodobých a verných klientov.

Pri tejto práci často zistili, že základ úspešného a ​​dlhodobého pôsobenia na trhu nie je obchodná štruktúra, ale verní klienti a kľúčom pre optimálnu podporu klientov nie sú stále nové a nové „akcie“ a umelo preexponované ciele spoločností, ale sloboda. Sloboda pri postupe, pri výbere finančných riešení a pri organizácii vlastnej práce.

Zakladatelia spoločnosti AGAU PETRAM síce prinášajú do firmy viac než pol storočie skúseností (aj medzinárodných) v oblasti financií, ale spoločnosť ako taká je nová a čistá. Jej meno nie je pokazené a tak to má aj zostať.

AGAU PETRAM si bude od samého začiatku vážiť svoje zásady. Nechceme klientom niečo predávať alebo vnucovať. Veľké množstvo klientov za posledné štvrťstoročie získalo balíček finančných produktov, ktoré pre nich nikdy neboli vhodné alebo už dávno nie sú. Iným zase neboli nikdy prezentované možnosti zabezpečenia, ktoré sú absolútne podstatné a potrebné v prípade ich danej situácie, napríklad finančná ochrana rodiny. Mnohým sa však dá pomôcť ušetriť pri získaní alebo zmene hypotekárnych úverov.

Keď je pre vás férové rokovanie s klientom a budovanie dlhodobého vzťahu s ním na základe dôvery bližšie než krátkodobé preferovanie obchodných výsledkov na úkor klienta, tak budeme pre vás optimálnym partnerom.

Ako AGAU MAGISTER môžete navyše čerpať z toho, že náš obchodný model nie je postavený na sprostredkovaní finančných služieb, ktoré sú podmienené licenciami Národnej banky Slovenska. Tým pádom vaše kolegyne a kolegovia v AGAU PETRAM budú pracovať pre vás – a to tým, že vás budú odporúčať svojim  klientom. Kľúčový partner AGAU PETRAM pre oblasť finančných služieb je spoločnosť Finportal, čo je pre vás záruka najmodernejších podporných technológií, ako sú softvéry, portály a vzťahy k produktovým partnerom.

AGAU PETRAM podporuje svojich Magistrov priebežnými, cielenými a odbornými školeniami aj podporou produktových partnerov. Pravidelné regionálne Workshopy ekonomických vedomostí a obchodných zručností sú MAGISTROM plne k dispozícii.

Ak ste odborník v oblasti financií s príslušnou licenciou Národnej banky Slovenska a hľadáte nové pôsobisko s pozitívnym prístupom, s dobrou infraštruktúrou, ktorá je nastavená vyslovene tak, aby vás aktívne podporovala pri zachovaní maximálnej slobody vášho pôsobenia a s nadpriemerným, férovým a transparentným odmeňovaním, tak nás hneď teraz kontaktujte na: info@agaupetram.eu

JEDINEČNÉ PROSTREDIE PRE LÍDROV Z AKÉHOKOĽVEK ODVETVIA

Mnohé z veľkých, ale aj menších firiem majú jednu veľkú nevýhodu: chýba im sloboda.
Chýbajúca sloboda znamená, že tieto spoločnosti patria väčšinou neviditeľným, neznámym majiteľom, často veľkým fondom alebo iným neprehľadným štruktúram, ktorých cieľ je v prvom rade zvyšovanie zisku – pardon, oprava – krátkodobého zisku. Korporácie často tlačia veľké peniaze do marketingu, ktorý má prekrývať ich hlavný záujem a pred verejnosťou vykresľovať korporáciu ako doslova filantropickú spoločnosť.

Ale tento obraz je často falošný a veľa z vás to dobre pozná – najmä pred vianočným a dovolenkovým obdobím tieto firmy tlačia na rýchly predaj. Výsledky a čísla sa manipulujú, obchodníci sa motivujú uzavrieť čo najviac nových zmlúv a klientom sa v reklamách ponúkajú „rýchle peniaze“ a nákupy na splátky…

Veľa ľudí tento cirkus vníma ako divný, ale vzhľadom na to, že sa v ňom nachádzame všetci, tak to nejako akceptujú a dokonca sa nechajú dať pod tlak. Získať rýchle bonusy, vziať si pôžičku na darčeky alebo dovolenku, pomôcť kamarátom „splniť obchodné ciele“ a množstvo ďalších šialenstiev cirkuluje čím ďalej tým rýchlejšie.

Prečo vlastne? Prečo sa tempo tohto blázinca viac a viac zrýchľuje?

Oproti minulosti, keď veľa firiem patrilo ešte pôvodným zakladateľom, ktorý si prešli postupne úspechmi aj neúspechmi, problémami a prekážkami a rozumeli podstate svojho odboru, v dnešnej dobe firmy väčšinou patria kapitálovým molochom, ktoré sa riadia prieskumom konzultačných spoločností a je im doslova jedno, čo tie firmy robia. Ide im len o čo najvyšší zisk v čo najkratšom čase a pre daných majiteľov rozdeliť čo najvyššie dividendy. Ľudia, ktorí pracujú pre ich firmy sú pre nich iba „ľudské ZDROJE“, podobne ako „technické zdroje“, „kapitálové zdroje“ a proste akékoľvek iné zdroje.

„Hodnotu spoločnosti netvoria budovy alebo stroje a ani jej bankovky. Hodnotu spoločnosti tvoria len jej ľudia, ktorí pre ňu pracujú a duch, v ktorom vykonávajú svoju prácu. “

Tento citát pochádza od Heinricha Nordhoffa, prvého generálneho riaditeľa Volkswagenu po druhej svetovej vojne od roku 1948 do 1968. Máte pocit, že takéto názory u súčasných manažérov ešte platia – nielen v marketingových prospektoch, ale v realite? Z vlastnej skúsenosti si myslíme, že keby sa náhodou našiel vysoko postavený manažér, ktorý sa zázrakom dostal na svoju pozíciu, a zrazu by začal presadzovať takýto postoj do spoločnosti v ktorej funguje, dlho by zo svojej práce radosť nemal…

Svet sa zmenil. Je povrchný, krutý a často doslova neľudský. Prečo je to tak a prečo sa táto špirála stále zhoršuje nie je téma týchto riadkov, ale práve táto skutočnosť je obrovská šanca pre AGAU PETRAM.

Pre nás je jasné, že úspech a neúspech spoločnosti nie je vec nejakých materiálnych vecí, ani duševných majetkov, aké sú napríklad koncept a stratégie, ale len a len ľudí v spoločnosti a ich sŕdc.
„Celok je viac než len suma jeho častí“ tvrdil už Aristoteles. My vieme, že každý človek, ktorému sme schopný niečo dať, je schopný dať aj niečo spoločnosti. Spolupráca neznamená rigidné riadenie zhora nadol, ale symbióza medzi ľuďmi, v ktorej vedúce sily preberajú v prvom rade zodpovednú úlohu dirigentov, ktorí sú schopní optimálne zladiť individuálne schopnosti – nástroje – všetkých jednotlivých hráčov do jedného fungujúceho a úspešného celku.

Toto je naša predstava moderného lídra. Spoločnosť AGAU PETRAM je nová, ale slobodná a postavená na PRAVDE. Slúžime len jednej myšlienke – pomôcť čo najviac ľuďom zabezpečiť seba a ich rodiny pre budúcnosť a pre akékoľvek ťažké ekonomické alebo politické fázy, ktoré ešte prídu.

Spolupracovníci AGAU ale aj naši klienti tvoria tú „skalu vo vlnobití“, ktorá je symbolom nášho loga. Čím väčšia táto skala bude, tým bude silnejšia. Čím silnejšia, tým lepšie ochráni každého jednotlivca, ​​ktorý je jej súčasťou. Nikdy nepostavíme túto skalu na záujmoch kapitálových kobyliek, ktoré nemajú dôvod nezradiť naše zásady kedykoľvek im to vyhovuje.

Naopak – tým najlepším a najúspešnejším vodcom, ktorý dokážu, že majú srdce na správnom mieste, že sú psychicky stabilní, a že im ide v prvom rade o úspech firemnej myšlienky a nie o vlastné, krátkodobé obohatenie, sa postupne uvoľní aj majetkový podiel na našej spoločnosti. Podľa skúseností, schopností a vedomostí bude vodca zaradený na pozície PROCURATOR alebo PRAETOR, z ktorých sa môže dopracovať na LEGATA.

Existujúce skúsenosti v oblasti vedenia sú predpokladom na priame nastúpenie do vedúcej funkcie, ale bez ohľadu na to, každý AGAU vodca prechádza excelentnými manažérskymi kurzami, v ktorých ho oboznámime s našimi skúsenosťami a vedomosťami.

Pri akejkoľvek pozícii platí – pravdu a vlastný názor nie je len možné vyjadriť – je to jediná možnosť ako uspieť! Nikomu nepomôže, keď sa problémy skrývajú, tutlajú alebo bagatelizujú. Vyžadujeme pokoru, ako aj transparentný a otvorený prístup a neakceptujeme podlosť, falošnosť a manipuláciu.

Ak Vám tento pohľad na vec vyhovuje, spojte sa s nami na info@agaupetram.eu. Tešíme sa na zoznámenie.

Chceš tie najlepšie novinky zo sveta AGAU?

Odoslaním Vášho emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.

Copyright 2018 AGAU PETRAM. All rights reserved