Iné služby

ZABEZPEČTE SI SVOJ MAJETOK

PARTNERI

ATT INVESTMENTS

Náš partner ATT Investments sa venuje výrobe zlatých šperkov v kombinácii s drahými kameňmi. Kvalita spracovania a starostlivosť prevedenia je zárukou jedinečnosti každého šperku.

V našom portfóliu nájdete náušnice, prívesky alebo prstene. Jednotlivé šperky sú vytvárané v kolekciách, niektoré sú solitéry.

Šperk ako krásny dar zdobí ženy od nepamäti, má svoje miesto ale aj u mužov. Naši dizajnéri sú schopní vytvoriť i šperk podľa individuálnych predstáv svojho majiteľa.

Dollero Technology

Spoločnosť Dollero Technology bola založená na základe dopytu po vyššej miere zabezpečenia kryptomien a nových blockchainových technológiách určených pre rôzne oblasti.

Vytvorili úplne nové štandardy zabezpečenia kryptomien. Spolu s lídrom v oblasti kyberbezpečnosti zabezpečujú všetky novovzniknuté platformy – elektronickú peňaženku a burzu.

Vzhľadom na vysokú úroveň zabezpečenia Dollero platforiem, klientom ponúkajú ďalší stupeň ochrany prostriedkov v podobe poistenia všetkých kryptomien držaných na Dollero Wallet alebo Dollero Exchange

Union zdravotná poisťovňa

Prechod do UNION zdravotnej poisťovne pre Vás neznamená ani o jeden cent vyššie náklady, ale za to možnosť získať o tisíce eur vyššie výkony v oblasti zdravotníckych služieb.

Nechajte si zaplatiť dentálnu hygienu, využite exkluzívne služby vysokokvalitných operácií kĺbov na luxusnej súkromnej klinike v Bratislave alebo doprajte deťom špeciálne výhody na posilnenie ich zdravia.

To všetko sú služby, ktoré nájdete iba v UNIONe.

Cieľ AGAU PETRAM

Pomôcť čo najviac ľuďom zabezpečiť ich majetok.

K zabezpečeniu majetku ako ruka k ruke patrí aj vyhýbanie sa zbytočným nákladom. Každý klient od nás môže ZADARMO získať osobnú kartu s ktorou môže nakupovať vo viac ako 120.000 obchodoch sveta so zľavou – tzn. CashBack. Celú radu stále nových výhodných ponúk klienti vždy nájdu online.

AGAU PETRAM PREMIUM PARTNER

Získajte tieto VÝHODY

  • zľavy až do 50%
  • nakupovanie v 47 krajinách sveta
  • peniaze späť – až 5% CashBack
  • Shopping Points

FINANČNÉ SLUŽBY

V oblasti finančných služieb môžete znížiť mesačné náklady na možné minimum bez zhoršenia existujúcich služieb. Spolupracujeme prakticky s každou významnou finančnou inštitúciou na slovenskom trhu. Nechajte si bezplatne overiť Vaše aktuálne finančné produkty ako sú poistky alebo úvery. Dáme do poriadku vaše podklady. Zladíme Vaše zmluvy tak aby čo najviac odpovedali Vašim potrebám. Zaručujeme vám, že urobíme všetko čo bude možné aby sme minimalizovali Vaše pravidelné náklady. Skúsenosť ukazuje, že možné úspory bežného Slováka môžu dosiahnuť aj viac ako 100 Eur mesačne.

Neutrácajte zbytočne!

Chceš tie najlepšie novinky zo sveta AGAU?

Odoslaním Vášho emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.

Copyright 2018 AGAU PETRAM. All rights reserved